052-500-5850

התקשרו עכשיו

לקוחות ממליצים עלינו

משרדנו "פרידמן טופול משרד עורכי דין" עובד עם חברת השליחויות של שלום ברזני למעלה משנתיים וזה לאחר מעבר בין אין ספור שליחים . חייבת לציין שהוא מקצועי, מהיר , איכותי , זמין לכל בקשה. מומלץ בחום !!!
אסף ט.
הבן אדם קוסם. אחרי כמה ימים של לנסות להשיג את משרד החוץ ולנסות לקבוע תור דחוף(האפליקציה לא עובדת והמרכזיה פשוט לא עונה) . יצרתי קשר עם שלום. כמה שעות אחרי הטלפון הגיע עד הבית ולקח את המסמכים. יום למחרת הכל היה אצלי חתום! בלי טרטורים ובלי אותיות קטנות. ממליץ לכולם!
Gleb N.
תודה ענקית לשלום ברזני!!! מקצועיות, אמינות, שירות מצויין, זמינות תמידית לכל שאלה, כל מה שצריך בחברת שליחויות אחת והמחיר צודק וראוי. בהתראה קצרה ביותר, שליח הגיע עד אלינו וכעבור יום זה חזר בשלמות. בלי ספק, נמליץ בלב שלם לכל המתעניין . תודה ושוב תודה .
עינב פ.
חיפשתי שירות לביצוע אפוסטיל למסמכים במשרד החוץ בירושלים, לא מעט חברות מציעות שירות כזה אך עם טווח ארוך של 5-7 ימי עסקים. שלום מיד הוציא אלי שליח שאסף את המסמכים, ויום למחרת הם כבר היו חתומים. שירות מהיר מקצועי ומעולה. מומלץ בחום!
Oran B.
משלוח מהיר מקצועי, מחיר הגון והכי חשוב אמין!!. הגיע עד הבית לקח את כל מה שסוכם ותוך יום החזיר הכל כפי שהובטח. בוודאות אשתמש בשירותים שלו שוב. מומלץ בחום
Tal A.
אני ממליץ על שלום ברזני בחום, מדובר בבן אדם אמין, מקצועי, פניתי אליו בקשר לאפוסטיל והוא דאג לסדר את העניין בזמן כ"כ קצר ונענה במהירות, ובאדיבות רבה, מודה לו מאוד תודה רבה. איזה כיף שאנשים טובים עדיין קיימים.
S H.
בן אדם מאוד אמין, מאוד מקוצעי ואחראי! הציל אותי תוך יום וחצי, כשכל המקומות האחרות אמרו לי גג 30 יום. תודה רבה לך אתה בן אדם מקסים! ממליצה לכולם באהבה גדולה. תודה רבה על הכל!
Daphna D.
שירות מעולה , מהיום למחר. קבעתי , מסרתי , קיבלתי מסמכים מוכנים למחרת. חשבתי שכבר אי-אפשר לקבל שירות מהיר בארץ. תודה , שאל !!! ישר כוח ! סימון
Don K.
פתחו שיחה
1
הי איך נוכל לעזור לך?
מרכז הפניות שלום ברזני
הי
איך אפשר לעזור לך?