052-500-5850

התקשרו עכשיו

מסירות משפטיות

מסירות משפטיות הוא תחום המתייחס לדואר משפטי אשר עובר בין הצדדים השונים, בין אם מדובר בנמען פרטי/חברה או בגוף משפטי. בשונה משליחות דואר סטנדרטית, מסירות משפטיות מחויבות להגיע לידיים של הנמען ולתעד את הגעת המסמכים בליווי שעה הנמען מתבקש לחתום על קבלת המסירה. יש חשיבות גדולה למסירות משפטיות, לרוב הן יהיו בין תובע לנתבע אך בזמן המסירה עצמה יש מספר דברים שעשויים לעכב את התהליך.

להזמנת מסירות משפטיות חייגו

052-5005850

להזמנת מסירות משפטיות חייגו

מסירות משפטיות סטטוס ביצוע

לאחר איתור הנמען יש לעדכן את הלקוח. ישנם מספר סטטוסים למסירות משפטיות: “החייב קיבל וחתם“, “החייב קיבל אך סרב לחתום“, “החייב סרב לקבלועוד. לכל אחד מהסטטוסים יש יחס אחר מבחינה משפטית ומבחינת חברת השילוח. התצהיר המצורף על סטטוס המסירה נחתם על ידי עורך דין מטעם החברה המבצעת ויש לו תוקף משפטי. התצהיר המשפטי הינו הכרחי מכיוון שהוא מהווה הוכחה לביצוע המסירה, ובכל מקרה של התנגדות או קבלה יש הליכים משפטיים מותאמים לכך שניתן ליישמם. בנוסף, על המוסר לציין בתצהיר תיאור של המקום ופירוט גורמים אשר מהווים אימות משפטי לנוכחותו במקום ועל כך שהנמען מתגורר במען. התיעוד הינו קריטי להמשך ההליך המשפטי בכל מקרה של הכחשה של הנמען על קבלת המסירה המשפטית.

מה קורה כאשר אין כתובת לנמען?

מסירות משפטיות מחויבות להגיע לידיים של הנמען, אך מה קורה במקרה בו הכתובת אינה מעודכנת במזיד או בשגגה? כחלק משירות מסירות משפטיות ישנו שירות של איתור הנמען. השירות מבוצע על ידי חוקר פרטי מטעם החברה המבצעת באופן העונה לתקנות החוק. החוקר הפרטי מאתר את הנמען ולאחר מכן המסירה המשפטית תגיע אליו בצירוף חתימה של הנמען או צילום כאשר אין איסור על כך. פעמים רבות יש קושי לאתר את הנמען, הוא אינו עדכן את הכתובת שלו במשרד הפנים/עזב את המען או לחילופין נתן כתובת פקטיבית ולכן קיים קושי לאתר אותו

מה המחיר של מסירות משפטיות?

המחיר של מסירות משפטיות נקבע בהתאם לכתובת הנמען, סוג השירות ומורכבות התהליך. המחירים נעים בין 150-600 שח לערך. ישנם סוגים שונים של מסירות משפטיות כפי שציינו, ישנם מסירות משפטיות דחופות (מהיום להיום), מסירות משפטיות לבתי משפט, פתיחת תיקים, מסירות בין משרדים ועוד. כאשר מדובר על מסירות משפטיות יש לשקול את הכל לפעמים במחיר זול נקבל שירות לא איכותי מספיק, יש לבחור בקפידה חברה העונה לדרישות המשפטיות, עמידה בזמנים וצירוף תצהיר חתום על ידי עורך דין. קיימות חברות שונות המבצעות שירות מסירות משפטיות, הבחירה צריכה להיות בדגש על חברה בעל ניסיון ומוניטין מוכח, שירות עם תקשורת טובה, מגוון רחב של שירותים וכמובן שמירה על כל התנאים המשפטיים במהלך המסירה המשפטית

משרדים

משרדי ממשלה בתי משפט חברות ממשלתיות הגשות פתיחות תיקים צילומים הפקדות ועוד

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

מסירות אישיות
(בתי משפט והוצאה לפועל)

מסירות אישיות כדין עד שלושה ביקורים. כולל אישור מסירה ותצהיר מוסר מאומת על ידי עורך דין מטעמנו (ישלחו צילומים מהשטח, במידת האפשר והצורך).
.

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

איתורים

שירות איתורי חייבים (התחייבות לכתובת נכונה)

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

אפוסטיל

טיפול בקבלת אישור אפוסטיל במשרד החוץ לכל סוגי התעודות כמו כן טיפול באפוסטיל בבתי משפט

אפוסטיל

למידע נוסף על אפשרויות האפוסטיל.
לחצו כאן

תיקי מקרקעין
ברשות המקרקעין

מחלקה מיוחדת לטיפול בתיקי מקרקעין סבוכים ומעוכבים ע"י צוות בכיר ומומחה בתחום לקידום וייעול התהליך הבירוקרטי המורכב

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

מה מספרים הלקוחות שלנו?

אם קיבלתם מבית המשפט כתב תביעה או אזהרה מהוצאה לפועל אתם נדרשים להמציא זאת לנתבע/לחייב ולכן באפשרותכם לפנות לשירות מסירות משפטיות אשר יטפל לכם בתהליך במקצועיות מהיום למחר.

כפי שכבר הסברנו בעבר מסירות משפטיות לנתבע או לחייב צריכה להתבצע אך ורק על ידי שליח מקצועי ומומחה בתחום שזהו עיקר עיסוקו.
שימו לב! במסירות משפטיות כל כך רגישות לא מומלץ לפנות לאדם אשר אינו מכיר את ההליך המשפטי והוא איננו בקיא בתחום.
יתרה מכך הדבר עלול לשבש את תהליך המסירה ולעכב את קבלת ההחלטות הנדרשות. תפעלו בשיקול דעת וחפשו רק את המקצוענים בתחום.

תוכן עניינים

פתחו שיחה
1
הי איך נוכל לעזור לך?
מרכז הפניות שלום ברזני
הי
איך אפשר לעזור לך?