052-500-5850

התקשרו עכשיו

אפוסטיל משרד החוץ

הי, אני שלום ברזני, אני מגדיר את עצמי כמומחה לשליחויות משפטיות אישורי אפוסטיל תרגומים ומה שבניהם עוזר ופותר בעיות הקשורות בתחום. מאז שנת 2010, אני כאן כדי להקל עליכם ולאפשר לכם להמשיך יום שקט ופחות בירוקרטיה

שלום ברזני

היי.

אני שלום ברזני, אני מגדיר את עצמי כמומחה לשליחויות משפטיות אישורי אפוסטיל תרגומים ומה שבניהם עוזר ופותר בעיות הקשורות בתחום. מאז שנת 2010, אני כאן כדי להקל עליכם ולאפשר לכם להמשיך יום שקט ופחות בירוקרטיה.

אנשים מרחבי הגלובוס, עורכי דין ופרטיים כאחד, מגיעים אלי כשהם מחפשים אחר פתרונות חכמים ויעילים. הם יודעים שאני מבין שלא רק שהם צריכים את המסמכים שלהם בזמן, אלא שגם הם צריכים מישהו שיתן להם ראש שקט וידאג לכל הפרטים.

אני מאמין בשירות אישי ומקצועי, אבל גם שהחיים צריכים להיות קצת יותר קלילים, במיוחד כשמדובר בנושאים משפטיים. לכן, אני כאן להפוך את התהליכים האלה לפשוטים וברורים ככל האפשר.

בשנים שעברו, צברתי המון ניסיון ידע והכרות עם מערכת המשפט והפקידים במשרדים השונים ואני משתף פעולה עם לקוחות מכל העולם כדי להבטיח שהם מקבלים את התוצאות הטובות ביותר, במהירות וביעילות. לא רק עבור הצורך הספציפי, אלא גם לתת שירות שמעלה חיוך

אז אם אתם זקוקים לעזרה בכל דבר שקשור לשליחויות משפטיות או אישורי אפוסטיל ממשרד החוץ, אני כאן בשבילכם. בואו נדבר, ונראה איך אני יכול לעשות את החיים שלכם קצת יותר פשוטים והרבה יותר נעימים.

בברכה,

שלום ברזני

השירותים שלנו

אימות מסמכים במשרד החוץ

כל אדם המעוניין להשתמש במסמך רשמי ישראלי מחוץ לגבולות המדינה עשוי להצטרך אפוסטיל. לדוגמה, אם אתם מתכננים להינשא בחו"ל, לעבוד, ללמוד

קרא עוד

אפוסטיל נוטריון

למעשה לאמת את המסמך הרשמי שיוצא ע''י גורם ציבורי במדינת ישראל, ואילו אפוסטיל בית משפט תפקדיו לוודא שאותו נוטריון שחתם על אותו מסמך אותנטי ואכן רשום במדינת ישראל על פי אפוסטיל משרד החוץ ואפוסטיל בית משפט הם שתי חתימות שונות

קרא עוד

אגרת אפוסטיל

אם אי פעם הייתם צריכים להגיש מסמך רשמי לשימוש בחו“ל, סביר להניח שנתקלתם במונח “אפוסטיל“. אפוסטיל היא חותמת או תווית המאשרת את אותנטיות המסמך לשימוש במדינות החברות באמנת ההאג

קרא עוד

חותמת אפוסטיל ממשרד החוץ

חותמת אפוסטיל ממשרד החוץ היא חותמת המאשרת את אמינות מסמכים ציבוריים לשימוש במדינות זרות, והיא נדרשת במגוון רחב של מקרים. הנה הסבר קצר מי זקוק לחותמת אפוסטיל משרד החוץ ולמה

קרא עוד

אפוסטיל משרד החוץ

בגדול, אפוסטיל היא חתימה אשר מעניקה תוקף למסמכים ציבוריים במדינות זרות. חותמת אפוסטיל הוא השלב האחרון לאימות החתימה וגם המורכב ביותר עיתים נדרש גם לתרגם את המסמכים באמצעות נוטריון.

קרא עוד

אפוסטיל על תעודות ממרשם האוכלוסין

בסופו של דבר, תהליך האפוסטיל מספק פתרון חשוב לאימות מסמכים לשימוש בינלאומי, מה שמאפשר לאזרחים ולתושבים להשתמש במסמכים רשמיים במדינות אחרות בקלות וביעילות.

קרא עוד

משרדים

משרדי ממשלה בתי משפט חברות ממשלתיות הגשות פתיחות תיקים צילומים הפקדות ועוד

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

מסירות אישיות
(בתי משפט והוצאה לפועל)

מסירות אישיות כדין עד שלושה ביקורים. כולל אישור מסירה ותצהיר מוסר מאומת על ידי עורך דין מטעמנו (ישלחו צילומים מהשטח, במידת האפשר והצורך).
.

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

איתורים

שירות איתורי חייבים (התחייבות לכתובת נכונה)

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

אפוסטיל

טיפול בקבלת אישור אפוסטיל במשרד החוץ לכל סוגי התעודות כמו כן טיפול באפוסטיל בבתי משפט

אפוסטיל

למידע נוסף על אפשרויות האפוסטיל.
לחצו כאן

תיקי מקרקעין
ברשות המקרקעין

מחלקה מיוחדת לטיפול בתיקי מקרקעין סבוכים ומעוכבים ע"י צוות בכיר ומומחה בתחום לקידום וייעול התהליך הבירוקרטי המורכב

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

מה מספרים הלקוחות שלנו?

אפוסטיל הוא אישור בינלאומי עבור תעודה שניתנה על ידי גורם מוסמך במדינת ישראל. אותו אישור מוסכם מראש בין מספר גדול של מדינות בעולם הוא קביל ותפקידו לאשר את אותנטיות התעודה שברשותכם.

לדוגמא: אם הלכתם ללמוד בחו”ל באחת מהאוניברסיטאות ושם ביקשו מכם תעודת בגרות, הדרך של אותה אוניברסיטה לדעת שאכן התעודה שהצגתם לו היא אותנטית היא על ידי חותמת אפוסטיל.

אפוסטיל עושים במשרד החוץ בירושלים באמצעות זימון תור מראש בלבד לא ניתן לקבל שירות ללא תור מוזמן מראש אנא חסכו מעצמכם אי נעימות והזמינו תור מראש.

במידה ובחרתם להזמין תור מראש באופן עצמאי זמן ההמתנה יכול להגיע לחודש או יותר.
לחילופין ניתן לחסוך את זמן ההמתנה באמצעות פנייה לשליח מקצועי אשר מתמחה במשרד החוץ והוא יקצר לכם את זמן ההמתנה ליומיים-שלושה.

עלות שליח אפוסטיל מקצועי תלויה בדחיפות, במספר התעודות שברשותכם והאם נדרש לבצע אימות מקדים במשרד נוסף ועוד. המחירים יתחילו סביב 250 ₪ + מע”מ ויתקדמו צפונה ככל ויש משתנים כפי שכתבנו למעלה.

חד משמעית אלינו!
אנחנו נותנים שירות פנטסטי ועושים את המקסימום שתקבלו תוצאה מושלמת

תוכן התשובה היא כן שליח שלנו יגיע עד הבית יאסוף מכם יחתים באפוסטיל ויחזיר לכם את התעודה חתומה.

גם לזה יש פתרון תוכלו לשלוח את התעודה המבוקשת למשרדינו בישראל בסיום הטיפול אנו נזמין עבורכים שירות משלוחים אישי עד לכתובת שלכם בחו”ל. זה מהיר ועובד מצויין

פתחו שיחה
1
הי איך נוכל לעזור לך?
מרכז הפניות שלום ברזני
הי
איך אפשר לעזור לך?