052-500-5850

התקשרו עכשיו

אפוסטיל משרד החוץ

בגדול, אפוסטיל היא חתימה אשר מעניקה תוקף למסמכים ציבוריים במדינות זרות. חותמת אפוסטיל הוא השלב האחרון לאימות החתימה וגם המורכב ביותר. לעיתים נדרש גם לתרגם את המסמכים באמצעות נוטריון, לקבל אישור מבית המשפט עבור החתימה של הנוטריון. מכיוון שמדובר בשירות מורכב ומייגע אשר מצריך קביעת תורים וסחבת ארוכה לעיתים מעל חודש שלם מומלץ לפנות לגורם מקצועי אשר ילווה אתכם בתהליך. לפני שנסביר לכם על השירות אותו אנו מציעים חשוב לדעת מהי חתימת אפוסטיל, מתי אנחנו נדרשים בחתימה כזאת ולמה כדאי לכם לפנות לגורם מקצועי לביצוע התהליך.

להזמנת שליח משרד החוץ אפוסטיל

052-5005850

להזמנת שליח משרד החוץ אפוסטיל

מי אנחנו?

  • משרדינו מעניק שירותים משפטיים למשרדי עו"ד רו"ח חברות ופרטיים מעל 15 שנה. המשרד מורכב מצוות חזק אורגני קבוע ויעיל במיוחד לאור הניסיון שצבר עם הזמן.
  • אנו נבצע עבורכם כל פעולה משפטית בכל נקודה בארץ, החל ממסירה ואיסוף חומר בין משרדים, הגשות ופעולות בכל הרשויות השונות וכלה במסירות משפטיות מלאות הכוללות תצהיר מאומת ע"י עו"ד כל זאת תוך תשומת לב על סבלנות אכפתיות ופרטים קטנים ככל הנדרש.

מהי חתימת אפוסטיל?

אפוסטיל היא חתימה בינלאומית אשר שייכת לכל המדינות החברות בהאג (החל מ-1,961). על פי אמנת האג נקבע כי ישנם מסמכים ציבוריים אשר יכולים לקבל תוקף במדינות החברות בהאג רק כאשר המסמכים מקבלים חתימת אפוסטיל. אישור נוטריון לבדו אינו מספיק עבור אותם מסמכים, ובשביל להעניק תוקף לאותם מסמכים במדינות זרות יש לעבור הליך בירוקרטי ארוך ומייגע. בכדי להשיג חותמת אפוסטיל יש לבצע הליך אימות מקדים של המסמך מול מנפיק התעודה ולאחר מכן במשרד החוץ שימו לב, חותמת אפוסטיל יכולה להיות מבוצעת רק תחת מדינות החברות באמנת האג. 

מתי צריך חותמת אפוסטיל?

חותמת אפוסטיל נדרשת כאשר קיים צורך להוכיח אמיתות של מסמך מסוים לכל צורך, החל מתעודת השכלה מטעם משרד החינוך ועד תעודות נישואין/גירושין מטעם משרד הדתות. כמו כן, קיימות תעודות שונות מטעם משרד הבריאות, שירות צבאי, היעדר עבר פלילי, תעודות מקצוע ועוד אשר נדרשות לאימות באמצעות חתימת אפוסטיל. את מרבית האישורים נדרש לאמת בהליך מקדים במקום בו הונפקה התעודה לפני ההגעה למשרד החוץ. חשוב לציין, עבור כל תעודה שמבוקשת עבורה חותמת אפוסטיל החברה באמנת האג אנחנו נדרשים לשלם אגרה של 35 ש"ח עבור משרד החוץ.  בלינק המצורף כאן תוכלו לשלם לתשלום האגרה לחצו כאן

מהו שירות חתימת אפוסטיל?

מדינות החברות באמנת האג אלו הן מדינות שחברו יחד והסכימו על אותם תנאים, כאשר אנחנו נדרשים לאשר תעודה שהוצאנו במדינת ישראל, ולאשר אותה כתעודה אותנטית, אנחנו נדרשים לעבור סדרה של פעולות כדי לאשר את התעודה, לעיתים יש לתרגם את המסמך באמצעות נוטריון ולבסוף לקבל חותמת אפוסטיל כדי שהתעודה תהיה בעלת תוקף במדינה בה הלקוח נדרש לה. השירות הניתן מטעמנו הוא הגעה לבית הלקוח לצורך איסוף התעודה, אנו מגיעים למשרד הרלוונטי ועוברים את הבירוקרטיה עבורכם עד לקבלת חותמת אפוסטיל. לאחר מכן, המסמך מגיע עד לבית הלקוח לאחר שהוא חתום ומאושר בחתימת אפוסטיל. 

משרדים

משרדי ממשלה בתי משפט חברות ממשלתיות הגשות פתיחות תיקים צילומים הפקדות ועוד

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

מסירות אישיות
(בתי משפט והוצאה לפועל)

מסירות אישיות כדין עד שלושה ביקורים. כולל אישור מסירה ותצהיר מוסר מאומת על ידי עורך דין מטעמנו (ישלחו צילומים מהשטח, במידת האפשר והצורך).
.

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

איתורים

שירות איתורי חייבים (התחייבות לכתובת נכונה)

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

אפוסטיל

טיפול בקבלת אישור אפוסטיל במשרד החוץ לכל סוגי התעודות כמו כן טיפול באפוסטיל בבתי משפט

אפוסטיל

למידע נוסף על אפשרויות האפוסטיל.
לחצו כאן

תיקי מקרקעין
ברשות המקרקעין

מחלקה מיוחדת לטיפול בתיקי מקרקעין סבוכים ומעוכבים ע"י צוות בכיר ומומחה בתחום לקידום וייעול התהליך הבירוקרטי המורכב

להזמנת משלוחים

להזמנת שליחויות דרך מערכת ההזמנות המקוונת שלנו.
לחצו כאן

מה מספרים הלקוחות שלנו?

אפוסטיל הוא אישור בינלאומי עבור תעודה שניתנה על ידי גורם מוסמך במדינת ישראל. אותו אישור מוסכם מראש בין מספר גדול של מדינות בעולם הוא קביל ותפקידו לאשר את אותנטיות התעודה שברשותכם.

לדוגמא: אם הלכתם ללמוד בחו"ל באחת מהאוניברסיטאות ושם ביקשו מכם תעודת בגרות, הדרך של אותה אוניברסיטה לדעת שאכן התעודה שהצגתם לו היא אותנטית היא על ידי חותמת אפוסטיל.

אפוסטיל עושים במשרד החוץ בירושלים באמצעות זימון תור מראש בלבד לא ניתן לקבל שירות ללא תור מוזמן מראש אנא חסכו מעצמכם אי נעימות והזמינו תור מראש.

במידה ובחרתם להזמין תור מראש באופן עצמאי זמן ההמתנה יכול להגיע לחודש או יותר.
לחילופין ניתן לחסוך את זמן ההמתנה באמצעות פנייה לשליח מקצועי אשר מתמחה במשרד החוץ והוא יקצר לכם את זמן ההמתנה ליומיים-שלושה.

עלות שליח אפוסטיל מקצועי תלויה בדחיפות, במספר התעודות שברשותכם והאם נדרש לבצע אימות מקדים במשרד נוסף ועוד. המחירים יתחילו סביב 250 ₪ + מע"מ ויתקדמו צפונה ככל ויש משתנים כפי שכתבנו למעלה.

חד משמעית אלינו!
אנחנו נותנים שירות פנטסטי ועושים את המקסימום שתקבלו תוצאה מושלמת

תוכן התשובה היא כן שליח שלנו יגיע עד הבית יאסוף מכם יחתים באפוסטיל ויחזיר לכם את התעודה חתומה.

גם לזה יש פתרון תוכלו לשלוח את התעודה המבוקשת למשרדינו בישראל בסיום הטיפול אנו נזמין עבורכים שירות משלוחים אישי עד לכתובת שלכם בחו"ל. זה מהיר ועובד מצויין

תוכן עניינים

פתחו שיחה
1
הי איך נוכל לעזור לך?
מרכז הפניות שלום ברזני
הי
איך אפשר לעזור לך?